Pirmasis valsas

Apyrankė

75 €
Į KREPŠELĮ

Prekės būsena: bus pagaminta užsakius. Parašykite mums, jei norite sužinoti, per kiek laiko atliksime šio gaminio užsakymą.

Ši apyrankė buvo sukurta specialiai krikštynoms – puošta keturiais įspūdingais rausvaisiais perlais, simbolizuojančiais kryžių. Tai vertinga visam gyvenimui išliksianti dovana mergaitei nuo krikšto tėvų, artimųjų ar svečių. Ją mergaitė galės nešioti ir suaugusi, pailginusi apyrankę sidabrine grandinėle. Per krikštynų šventę gražu apyrankėlę surišti šilkine juostele. Be abejo, apyrankė puikiai tiks ne tik mergaitei, bet ir merginai ar moteriai nešioti kartu su „Pirmojo valso“ pakabuku, auskarais arba atskirai.
 
Išmatavimai: ilgis – 14 cm (be užsegimo), 15 cm (su užsegimu), plotis – 2,3 cm. Kartu pridedama 5 cm sidabrinė grandinėlė apyrankei pailginti ir šilko juostelė (30 cm ilgio, 13 mm pločio) apyrankei surišti. Čia pateikti išmatavimai tik pavyzdiniai, geriausia, kai apyrankė atitinka individualius išmatavimus – be jokio papildomo mokesčio padarysime Jums reikalingų išmatavimų apyrankę.
 
Medžiagos: 100 proc. šilkiniai siūlai, aukštos kokybės gėlavandeniai užauginti perlai ir perliukai, 925 prabos sidabro karoliukai, 925 prabos sidabro tvirtinimai.