Sąlygos ir nuostatos

Užsakydami prekes iš „Filigrania“ interneto svetainės, Jūs priimate šias sąlygas ir nuostatas bei su jomis sutinkate. Šios sąlygoms ir nuostatos atitinka tarp mūsų sudaromą sutartį.

Kliento pareigos

Jei užsakote prekes iš kitų šalių išskyrus Lietuvą, šios prekės gali būti apmokestintos muito ir kitais mokesčiais. Jūs būsite atsakingi už šiuos muito ir kitus mokesčius. Mes šių mokesčių negalime paveikti ir numatyti, kokie jie bus. Mokesčių dydis ir administravimas įvairiose šalyse labai skiriasi, todėl dėl išsamesnės informacijos patariame susisiekti su savo šalies muitinės instancijomis.

Produktų spalvos, specifikacijos ir išmatavimai

Mes stengiamės kaip galima teisingiau atvaizduoti dirbinių spalvas, pateikti specifikacijas ir išmatavimus. Spalvos, kurias matysite, priklausys nuo Jūsų kompiuterio monitoriaus nustatymų. Mes negalime užtikrinti, kad Jūsų monitorius visiškai tiksliai atvaizduos mūsų dirbinių spalvas. Pasiliekame sau teisę laikas nuo laiko keisti dirbinių išmatavimus ir specifikacijas be išankstinio įspėjimo.
Kadangi dirbiniams naudojami natūralūs pusbrangiai ir brangieji akmenys, kultivuoti gėlavandeniai perlai ir kitos medžiagos, jų dydis bei atspalviai Jūsų gaminyje ir pateiktose nuotraukose gali skirtis. Siūlų atspalvis taip pat gali skirtis dėl skirtingų partijų. 
Kiekvienas dirbinys yra nunertas rankomis, todėl nebus dviejų visiškai identiškai atrodančių daiktų, tai Jūsų įsigytą papuošalą padarys unikalų. Jų išmatavimai ir tvirtinimai, užsegimai gali nesmarkiai skirtis vienas nuo kito ir nuo pateiktų duomenų „Išmatavimų“ skiltyje. 
 
Galimybė užsakyti dirbinius ir pakeitimas
 
Visi mūsų interneto svetainėje parduodami dirbiniai yra priklausomi nuo galimybės gauti žaliavų. Mes dėsime visas pastangas palaikyti reikiamą rankdarbių gamyboje naudojamų žaliavų kiekį, o jų pritrūkus, apie tai kaip galima greičiau informuosime pirkėjus apie galimą užtrukimą atliekant užsakymą. Tačiau jei Jums užsakius dirbinį reikiamų žaliavų neturėsime ir paaiškės, kad tiekėjas nutraukė jų tiekimą ir jų analogo neįmanoma gauti iš kitur, mes kaip įmanoma greičiau susisieksime su Jumis pagal kontaktinius duomenis, kuriuos nurodėte pateikdami užsakymą ir pasiūlysime panašų dirbinį, atitinkantį pradinio dirbinio vertę, arba grąžinsime pinigus. Jei mums nepavyks susisiekti arba Jūs neatsakysite į užklausą, mes grąžinsime pinigus už šią prekę.
 
Kaip vyksta užsakymas?
 
·         Jei norite pamatyti dirbinių kainas arba padaryti užsakymą, paspauskite „Kainos ir užsakymas“ rinkinio aprašymo apačioje. Ten matysite visas rinkiniui priklausančias prekes ir jų kainas. Paspauskite „Plačiau“, norėdami patekti į prekės puslapį ir ją užsakyti.
·         Išsirinkę patikusias prekes, įdėkite jas į prekių krepšelį.
·         Nuėję į prekių krepšelį, patikrinkite prekes ir kiekius.
·         Išsirinkite pristatymo būdą (pristatymo kainas taip pat galite sužinoti skyrelyje „Pristatymas“).
·         Įrašykite savo duomenis ir pristatymo adresą trumpoje užsakymo formoje.
·         Išsiųskite užsakymą.
·         Apmokėkite už prekes ne iš karto, o gavę iš mūsų užsakymo patvirtinimą. Apie tai išsamiau skaitykite skyrelyje „Apmokėjimas“. 
 
Apmokėjimas
 
·         Užsakius prekes, ne vėliau kaip per 2 darbo dienas gausite užsakymo patvirtinimą. Tik gavus užsakymo patvirtinimą užsakymas bus laikomas galiojančiu.
·         Patvirtinime bus nurodomi planuojami dirbinių pagaminimo ir (ar) išsiuntimo terminai.
·         Už prekes apmokama bankiniu pavedimu į užsakymo patvirtinime nurodytą banko sąskaitą. Pavedimo grafoje „Mokėjimo paskirtis“ būtinai nurodykite užsakymo numerį.
·         Apmokėjus užsakymą, jis bus išsiųstas užsakymo patvirtinime nurodytais terminais. Išsiuntę užsakymą atsiųsime to patvirtinimą su nurodytu siuntos sekimo numeriu.
·         Jei per 3 darbo dienas nesulauksime apmokėjimo, užsakymą anuliuosime.

Pristatymas
 
·         Prekes galite atsiimti  nemokamai Vilniuje Liepkalnio g., atsiėmimo laiką iš anksto suderinę el. paštu ar telefonu, nurodytu Kontaktų skyrelyje. Jeigu ši galimybė Jums tinkamiausia, nurodykite tai komentaruose prie užsakymo. Taip pat siunčiame paštomatu – jei pageidaugate prekes gauti šiuo būdu, taip pat nurodykite komentaruose prie užsakymo. Kitu atveju prekes siunčiame registruotu paštu arba per kurjerių tarnybą. Visi siuntiniai siunčiami registruotu paštu, siuntas galima sekti. Siuntos sekimo numerį atsiųsime išsiuntę užsakymą.
·         Pasirinkti prekių pristatymo būdą galėsite patekę į prekių krepšelį, prieš atlikdami užsakymą. Pasirinkę matysite ir mokestį už prekių pristatymą.
·         Toliau pateikiami pristatymo terminai yra orientaciniai. Mes negalime atsakyti už siuntų tarnybų darbą ir vėlavimus pristatant siuntinius.
·         Jei užsakote prekes iš kitų šalių, išskyrus Lietuvą, jos prekės gali būti apmokestintos muito ir kitais mokesčiais. Jūs būsite atsakingi už šiuos muito ir kitų mokesčius.
 
Pristatymo kainos Lietuvoje:
 

Pristatymo būdas   Kaina    Pristatymo terminas     Atsiėmimo būdas
Registruota pašto siunta   3 Eur    1–3 darbo dienos     Gavėjo pašto skyrius
Kurjerių tarnyba   5 Eur    1–2 darbo dienos     Pristatoma Gavėjui į rankas
  
Pristatymo kainos į kitas šalis
 
Pristatymas registruota oro pašto siunta:

 
Pristatymo vieta Kaina Pristatymo terminas Atsiėmimo būdas
Europos Sąjungos šalys 6 Eur 3–6 darbo dienos Pristatoma Gavėjui į rankas
Kitos šalys 8 Eur 10 darbo dienų Pristatoma Gavėjui į rankas

 


Pristatymas per kurjerių tarnybą:
  
Pristatymo terminai priklauso nuo šalies, į kurią siunčiame, – jie užtruks nuo 1 iki 12 dienų. Daugeliu atvejų pristatymas užtruks iki savaitės. Parašykite mums, jei norite sužinoti orientacinį pristatymo terminą.
Grąžinimas
 
Mes nuoširdžiai stengiamės, kad visi mūsų pirkėjai būtų visiškai patenkinti savo pirkiniais. Tačiau jei dėl kokių nors priežasčių nesate visiškai laimingi, įsigiję prekę, galite ją grąžinti, išskyrus tuos atvejus, kai papuošalas buvo padarytas pagal individualų užsakymą (pagal kliento pageidaujamus matmenų, spalvų ar kitokius pakeitimus arba sukurtas naujas). Grąžinamas papuošalas turi būti:
·         nedėvėtas;
·         nepažeistas;
·         originalioje pakuotėje;
·         kartu turi būti pridėtas Jūsų raštiškas prašymas, kuriame nurodoma grąžinimo priežastis.
 
Parašykite mums, jei nusprendėte grąžinti prekę, ir mes nurodysime, kokiu adresu ją išsiųsti. Grąžinamą prekę turite išsiųsti mums per 14 darbo dienų nuo jos gavimo. Gavę šią prekę, per 14 darbo dienų grąžinsime pinigus (išskyrus pašto perlaidos išlaidas) arba prekę pakeisime nauja. Prekę patariame siųsti registruotu paštu (būtinai išsaugokite siuntos registracijos numerį) arba per kurjerių tarnybą. Visas pašto bei muitinės išlaidas, susijusias su grąžinamos prekės siuntimu, apmoka pirkėjas.
 
Privatumo politika
 
Pateikdami mums užsakymą, Jūs taip pat pateikiate tam tikrus asmeninius duomenis (vardą, pavardę, telefoną, el. pašto ir siuntinio pristatymo adresą) ir sutinkate, kad mes perduotume šią informaciją savo partneriams, kad užsakymas būtų įvykdytas. Savo ruožtu mes įsipareigojame be išankstinio Jūsų užklausimo ar leidimo neparduoti, nenuomoti ir neatskleisti Jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims, nesusijusiomis su užsakymo įvykdymu. Jūsų asmeninius duomenis naudosime tik informaciniais ir užsakymo vykdymo tikslais.

Nenumatytos aplinkybės (Force Major)

Mes nebūsime atsakingi dėl savo įsipareigojimų nevykdymo ar vėlavimo pagal šias sąlygas ir nuostatas, jei įsipareigojimų nevykdymas ar vėlavimas bus susijęs su iškilusiomis nenumatytomis, mums nepavaldžiomis aplinkybėmis.
 
Dėl autorinių teisių apsaugos
 
Visa šioje interneto svetainėje pateikta informacija, straipsniai, nuotraukos ir kt. yra saugomi Lietuvos Respublikos autorinių teisių ir gretutinių teisių įstatymo. Be mūsų sutikimo šią informaciją (dirbinius, nuotraukas, tekstus ir kt.) kopijuoti griežtai draudžiama.
 
Nuostatų ir sąlygų keitimas
 
Pasiliekame sau teisę keisti šios svetainės prekybos internetu taisykles, šias sąlygas ir nuostatas. Jūs įsipareigojate paklusti šioms nuostatoms, kai naudojatės šia interneto svetaine ar užsakote iš jos prekes. Lietuvos Respublikos įstatymų pakeitimai gali galioti ir užsakymams, kuriuos Jūs padarėte prieš šiuos pakeitimus.