Šiandien – pirmasis mūsų gimtadienis ir šventinė loterija!

2016 10 05

Sulaukėme rudens. Sodrus, lig šiolei dar šiltas, saulėtas... Lyg senųjų laikų kilmingasis, į aukso ir šilko rūbą įsisupęs, kartais liūdnokas, savo minčių miglose paskendęs... :) Mums spalis visuomet liks pažymėtas ypatingu pradžios ženklu – lygiai prieš metus spalio 5-ąją pradėjome savo veiklą.
 


   O šiandien kviečiame dalyvauti mūsų jubiliejinėje :) loterijoje.
   Prizas – bet kuris Jūsų pačių pasirinktas mažasis papuošalų rinkinys (auskarai ir pakabukas arba segė)! 
 

Kaip sudalyvauti (pažadame, labai paprasta!):
 
    ♦ Mūsų FB paskyroje (po loterijos pranešimu) parašykite savo pačių patikrintą grožio patarimą – tai gali būti ir veido kaukė, fiziniai pratimai, Jūsų įkvėpimo šaltinis, o gal kokia nors dvasinė praktika ar malda – tai, kas prisideda prie grožio ir harmonijos Jūsų gyvenime.
   ♦ Patarimus rašykite iki rytojaus (spalio 6-osios) 24 val., o poryt įvyks loterija. 
   ♦ Vėliau visi patarimai saugiai suguls „Filigrania“ svetainėje – mūsų visų naudai ir ateities kartoms. :)
   ♦ Tikime, kad visi patarimai bus geri ir nuoširdūs, todėl laimėtoją nustatysime burtų keliu ir spalio 7-ąją paskelbsime mūsų FB paskyroje ir informuosime laišku arba FB žinute, pasiteiraudamos, kurį rinkinėlį norėsite gauti dovanų. Pageidaujant, auskarų užsegimą pakeisime klipsais. Gali būti, kad savo dovanos teks palaukti, jei papuošalų neturime dabar. Bet pažadame – neilgai!
   ♦ Kad išvengtumėte nereikalingos sumaišties ir skubos, apie savo pasirinkimą pagalvokite jau dabar! ;) Rinkitės čia!
 
P.S. Dalyvauti kviečiame ne tik moteris, bet ir vyrus – gal kaip tik Jūs laimėsite dovaną savo žmonai, draugei, dukrai, seseriai... o gal mamai? Dalykitės savo vyriškojo žavesio, stiprybės patarimais – kas Jums padeda išlikti tikrais vyrais šiame... ė... tarkim, prieštaringame šiuo požiūriu pasaulyje!